PERSONAL TRAINER KİMDİR?

Üniversitelerin ilgili spor bölümlerinden mezun olan ve MAC Akademi’nin toplamda 120 saat süren 1 aylık eğitimini tamamladıktan sonra; üyelere özel analiz, kişiselleştirilmiş antrenman ve beslenme programları hazırlayabilen ve bunların uygulanmasında üyelere birebir yol gösteren eğitmenlerdir.

PERSONAL TRAINER NE YAPAR?

Personal Trainer, güncel ölçümler yaparak size özel bir program hazırlar. Antrenman sonrası performansınızı değerlendirerek gelişiminizi takip eder. Sizinle sürekli irtibatta kalır ve böylece motivasyonunuzun en üst seviyede kalmasını sağlar.

Güncel bilgileri ve son trendleri takip eder. Antrenman öncesi, esnası ve sonrasında yapılması gereken hareketleri doğru şekilde uygulamanız için her zaman yanınızda bulunur.

Belirli bir disiplinle çalışır. Verilen programın dışına çıkılmasına, atlanmasına veya eksik yapılmasına asla müsade etmez. Gerekli gördüğünde size özel hazırlanan antrenman programlarında değişiklik yapar.

Beslenme alışkanlıklarınızı dikkatle takip eder. Gerekli yerlerde uyarılarda bulunarak sağlıklı beslenme ve düzenli spor alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur. Üstelik ona her zaman ulaşabilirsiniz.

Siz de antrenman sürenizi en verimli şekilde kullanıp, kısa sürede etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız
hemen bir Personal Trainer paketi satın alabilirsiniz.

MOTİVASYON
7/24 İletişim
%100 Program Uyumu
Program Çeşitliliği
ÖLÇÜM
Fiziksel Ölçümler
Postür Analizi
Kuvvet Ölçümü
Kardiyovasküler Ölçüm
ZAMAN
Hedef Odaklı Çalışma
Size Uygun Zamanı
Verimli Kullanma
ANTRENMAN
Fonksiyonel Antreman
Kas Gelişimi
Kuvvet Kazanımı
Yağ Yakımı
HIIT Antremanı

İLETİŞİM FORMU