SIKÇA SORULAN SORULAR

Üyeliğimi dondurabilir miyim?
Evet. Üyeliğinizi, dondurma talebini kulübünüze ilettiğiniz tarihten sonraki ayın 1'inde başlayacak şekilde en az 1, en fazla 2 ay boyunca dondurabilirsiniz. Bu süre zarfında kulüp girişinizdeki elizi ve şifreniz pasif olacak ve kulübe girişiniz mümkün olmayacaktır. 12 ay içinde en az 1 en fazla 2 ay üyelik dondurma hakkınız bulunmaktadır.
Hangi ekstralar için ücret ödemem gerekir?
NUSPA Hizmeti, Personal Coaching, tüm özel dersler, spor okulları, beslenme ve diet danışmanlığı, kiralık özel dolaplar, valet parking hizmeti, MAC Café ve Juice Bar harcamaları üyelik bedelleri içerisine dahil değildir.
MAC’e üye olmak için minimum yaş kaç?
MAC’e üye olmak için en az 16 yaşında olmak gerekiyor.
Üyelik sürem bittikten sonra üyeliğim ne olacak?
Aylık ödeme imkanlı üyeliğe sahipseniz, üyeliğiniz 12 ayın sonunda yine aynı üyelik tipiyle devam eder. Yıllık üyemizseniz 12 ayın sonunda sizinle iletişime geçip avantajlı üyelik fiyatlarıyla ilgili sizi bilgilendiriyor olacağız.
Üyeliğimi nasıl iptal ederim?
Üyeliğinizi iptal etmek için kulüp respsiyonuna iptal başvurusunda bulunmalısınız. Üyeliğiniz iptal talebinde bulunduğunuz ayı takip eden ayın 1'inde sonlandırılır. Üyelik esnasında taahhüt edilen süre tamamlanmadan iptal talep edilmesi durumunda erken ayrılma ceza bedeli uygulanır. Bu konuyla ilgili detaylar için kulübünüzden bilgi alabilirsiniz.
MAC’ta aile üyeliği var mı?
MAC Kulüplerinde aile üyeliği yapmak mümkündür. Aile üyeliği için 1 (bir) adet asıl üye ve onunla birlikte üye olacak 1. (birinci) dereceden aile üyesi ya da üyeleri mevcut olmalıdır. Aile üyeliklerinde dondurma ve iptal işlemleri münferit olarak yapılamaz, tüm aile üyeleri için toplu olarak yapılabilir.
MAC’a çocuğumla girebilir miyim?
16 yaşından küçük üye çocukları yanlarında ebeveyni olmak şartıyla ve sadece kulüp tarafından söz konusu kişiler için yapılan bir etkinlik veya özel eğitmen eşliğinde verilen bir ders veya hizmet bulunması durumunda kulübe giriş yapabilir. Ebeveyni ile birlikte kulübe giriş yapan üye çocukları, hafta içi en geç saat 17:00’ye kadar kulüp içerisinde bulunabilir. Kulüp bünyesinde yer alan havuzun kullanılabilmesi için üye çocuğunun 3 yaşından büyük olması gerekmektedir.