MAC PANORA

Ankara'daki tek MAC kulübü olan Panora'da uzman eğitmenler ile kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

DUYURULAR

Sevgili Üyelerimiz,
Mars Sportif olarak önceliğimiz üyelerimizin ve çalışanlarımızın sağlığıdır. Önceki günlerde paylaştığımız gibi küresel sağlığı tehdit eden Koronavirüse karşı kulüplerimizde gerekli tüm önlemleri almış bulunuyoruz. Ancak, T.C İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 16 Mart 2020 tarihli spor salonlarına ilişkin aldığı karara istinaden Türkiye genelinde tüm kulüplerimiz bir sonraki talimata kadar geçici süre ile kapalı olacaktır.
Kulüplerimizin kapalı olduğu bu dönem, 6 aylık veya yıllık üyeliği olan üyelerimizin üyelik döneminin sonuna ek süre olarak eklenecektir. Aylık üyelikler ise bu süre boyunca dondurulacaktır. Bu süre üyelerimizin dondurma hakkından düşmeyecek ve ek hak olarak tanımlanacaktır.
Mars Sportif olarak toplum sağlığını her şeyin üstünde tuttuğumuzu özellikle vurgulamak isteriz. Düzenli spor yapmak bağışıklık sisteminin güçlenmesinde büyük rol oynadığı için bu dönemde çok daha önemli hale gelmiştir. Siz üyelerimizin düzenli spor yapmaya devam edebilmesi için kulüplerimizin kapalı olduğu süre boyunca sosyal medya hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan evde yapabileceğiniz çeşitli antrenman önerilerini sizlerle paylaşacağız.
Kulüplerimizin tekrar açıldığı gün itibariyla operasyonumuz devam edecek olup üyelerimizin en iyi standartlarda spor yapması için en yüksek kalitede hizmet sunmaya devam edeceğiz.
Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Turan Güneş Bulv. No:182/2 Oran/Ankara

Haritayı Görmek İçin Tıklayın.

0312 970 12 00 - 01

Hafta İçi
Hafta Sonu

06:30 - 23:00
08:00 - 21:00

MAC PANORA'DAKİ GRUP DERSLERİ

KULÜP ÖZELLİKLERİ

İLETİŞİM FORMU