TÜM GRUP DERSLERİ

FIT PROJECT

Dolaşım sistemini geliştirirken; kas, kuvvet ve dayanıklılığı arttırıp yağ oranını aşağıya çekiyor.

.
CROSSBEAT

Günümüzün popüler antrenman yöntemi fonksiyonel antrenmantların da temelini oluşturan olimpik kaldırışlar, jimnastik ve atletizm drill’lerinden oluşan, yüksek yoğunluklu, sınırlarınızı zorlayacak grup dersidir.

.
WATER FIT

Suyun direncine karşı yapılan egzersizlerden oluşan, tempolu, gün içinde stres atabileceğiniz eğlenceli bir ders.

.
YIN YOGA

Kasları pasif halde tutarak uygulanan Yin Yoga tarzı; bağlayıcı dokulara ve meridyenlere ulaşır. Bağlayıcı dokular bedende enerjinin aktığı ana kanallar olarak da bilinir. Bu kanalların açılması bedeni dinlendirirken aynı zamanda enerji, tazelik ve canlılık kazandırır. Dersler yumuşak ve rahat pozisyonlarla başlar. Yin Yoga aynı zamanda omurgayı oturtmaya yardımcı olur ve kişiyi meditasyona hazırlamak için idealdir.

.
VINYASA YOGA

Vinyasa Yoga; hareket halinde meditasyon anlamına gelir. Duruşların akarak birbirine bağlanması, danstaki koreografi gibi bir tekrar ve devamlılık sağlar.Böylece zihni o anda tutabilmek daha kolay hale gelir. Duruşlar akıcı şekilde uygulansa da kısa sürelerde içinde kalınarak detay ve düzeltmeler için zaman ayrılır. Duruşlar ve nefes birlikte aktıkça zihin dinlenmeye başlar ve meditatif bir hale geçer. Vinyasa Yoga, zevkli ve aynı zamanda güçlendirici özellikleriyle Batı’da en sevilen yoga tarzı haline gelmiştir.

.
IRON MAC

Askeri antrenman hareketleri ile vücut ağırlığı kullanılarak atletik driller ve fonksiyonel egzersizlerle birleştirilmiş 50 dakikalık ileri seviye kuvvet dersinin ardından, 30 dakika cycling ile 10 dakikak stretching çalışmasından oluşan bir derstir.

.
MAC STRONGER

Fonksiyonel antrenman metodunun kullanıldığı, kas içi koordinasyonu geliştirici, step platformu ve ballast ball ile karın kaslarını aktif hale getirerek tüm vücudun koordineli şekilde çalıştırıldığı direnç egzersizidir. Hem kalori harcatan hem kuvvet kazandıran bir derstir.

.
LET’S SWIM

MAC’ın profesyonel yüzme eğitmenleri eşliğinde, eğitmenin göstermiş olduğu, su içerisinde yapılan atletizm drillerinin uygulandığı bir yüzme dersidir.

.
INSANITY

50 dakika boyunca vücut ağırlığı ile plyometric ve interval antrenman sistemlerinin kullanıldığı, yağ yakımını maksimal seviyede tutan, daha fit, daha atletik bir görünüm isteyenlerin katılacağı yüksek tempolu bir dayanıklılık çalışmasıdır.

.
MILITARY TRAINING

Yüksek fiziksel yüklenmeler içeren, hem kas hem cardiovasculer genel dayanıklılığınızı geliştirecek, yüksek ölçüde kalori harcayacağınız, disiplin ile birlikte eğlencenin olduğu, sınırlarınızı zorlayacağınız bir grup çalışmasıdır.

.
FIT DOSE

Müziğin ritmi ve temposunu referans alarak tüm kas grupları ve eklemleri kuvvetlendirmeye yönelik, step platformu, body bar, dumbell ve küçük pilates toplarıyla yapılan bu ders vücudu sıkılaştırırken, koordinasyonu ve direnci arttırır.

.
BODY WEIGHT TRAINING

Kendi vücut ağırlığınız ile yapılan kuvvet egzersizidir. Nabzın yüksek tutulduğu bu ders, dayanıklılığı arttırır.

.
HYDROTHERAPY

Kaslarda oluşan kuvvetsizlik,vücutta meydana gelen fiziki problemler (skolyoz,bel-boyun fıtığı,diz-omuz rahatsızlıkları) vb. vücutta  hareket kısıtlılığı sağlayan olumsuz durumların su ile tedavi edilmesine yardımcı alternatif bir derstir.

.
AQUA POWER

Su içinde profesyonel olarak yapılan dersin amacı kondisyon düzeyini,suyun içinde özel ekipman ve antrenman metodlarını kullanarak arttırmaktır. ( ADV)

.
PILATES ADV

İleri seviye pilates sınıfıdır. Mükemmel duruş ve doğru nefes ile birlikte ileri seviye kuvvet ve denge egzersizleri içerir. Sağlık problemi olan kişilerin derse girmeden önce eğitmene danışmaları tavsiye edilir.

.
FAT BURNER

Dinamik stretchingle başlayan, ikişerli gruplara ayrılarak istasyon antrenmanı ile devam eden, bütün vücudunuzu en iyi şekilde çalıştırabileceğiniz kuvvet ve cardio egzersizidir.

.
PILATES INT

Pilates Studio’nun bir sonraki seviyesidir. Mat ile çeşitli aparatlar kullanılmaya devam edilirken yerçekiminden daha fazla faydalanarak core kaslarını daha etkin kullanmayı öğretir.

.
SPINNY PUMPY

25 dakikalık Cycle dersinin hemen ardından 25 dakikalık Body Pump dersiyle kardiyovasküler gelişim, kuvvet artışı ve sıkılaşma sağlayan bir programdır.

.
CRUNCH

20 dakikalık, sadece karın kaslarını kuvvetlendirmeye ve sıkılaştırmaya yoğunlaşan bir derstir.

.
AQUA BOOTCAMP

Suya dayanıklı özel ekipmanlarla suyun direnci kullanılarak yapılan egzersizler ile vücudun sakatlanma riskini ortadan kaldırıp, vücudu forma sokan, suyun nötralize etme etkisi sayesinde vücutta terapi etkisi yaratan bir derstir.

.
CYCLING&CORE

Dersin 30 dakikası pedal çevirilir ve 20 dakika core bölgesine yönelik çalışma yapılır.

.
PILATES STUDIO

Mat üzerinde çeşitli aparatlar kullanılarak yapılan pilates başlangıç sınıfıdır. Pilatesin temeli olan nefes, denge ve doğru duruşu öğreterek vücut farkındalığını arttıran bir derstir.

.
PILATES HARDCORE

Vücudun ihtiyaçlarına göre hazırlanan; bosu, pilates ball, circule, miniball gibi birbirinden farklı ekipmanların kullanılarak yapıldığı üst düzey bir pilates dersidir.

.
HATHA YOGA

Postür, nefes kontrolü ve meditasyon çalışmalarının birleştirildiği kapsamlı bir yoga dersidir. Yeni başlayanlar ve yoga pratiklerinin derinlerine inmek isteyenler için idealdir.

.
MAC STRONGER

Stepboard, barbell, dumbell ve bosu ekipmanlarını kullanarak kuvvet, denge, dayanıklılık ve kondisyonu maximum seviyeye taşıyacak bir egzersizdir.

.
CYCLING

50 dakikalık, yüksek tempolu, dayanıklılığı ve performansı en üst sınırlara ulaştırmaya yönelik bir grup dersidir. Yüklenme şiddetleri ve süreleri derslere göre değişkenlik gösterebilir.

.
GFX

GFX (Gym Floor Exercise) kulüp içerisindeki fonksiyonel ağırlık alanında, eğitmen eşliğinde yapılan grup egzersizidir. Önceden belirlenmiş olan hareket kombinasyonları, derslerde farklı zorluk dereceleri ile uygulanır.

.
NTC

Tüm dünyada Nike'ın özel eğitimlerinden geçen eğitmenlerin hazırladığı grup dersleridir, sadece Nike eğitmenleri tarafından verilir. Bu dersler kendi sınırlarınızı zorlarken daha ince, daha kuvvetli ve daha fit olmanıza yardım eder.

.
METCON

Fiziksel ve kondisyonel gelişimin desteklendiği, antrenman sonrası da yağ yakımının devam ettiği bir fonksiyonel antrenmandır.

.
RETROCYCLE

Orijinal bisiklet sürüş tekniklerinin güncel müziklere uyarlanarak yapılan yüksek nabızlı kardiyovasküler egzersizdir.

.
FIT&FUN

Trambolin ile eğlenerek cardio yapabileceğiniz; karın, kol ve bacak egzersizlerinin de yer aldığı 50 dk boyunca bol kalori harcayacağınız hareketli bir derstir.

.
BOSU-BOOTCAMP

Eğlenceli ve değişken kombinasyonlarda kardiyovasküler driller ve değişken yüklenmelerle bosunun üzerinde ayakta çalışma ile karın kasları kuvvetlendiren sıkı bir derstir.

.

İLETİŞİM FORMU