Gizlilik

 

Bu Gizlilik Bildirimi MAC kulüplerinin satış kampanyası (“Kampanya”) kapsamında toplanan kişisel verilere uygulanır. Merkez ofisi “Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No:4 K:1 Ortaköy/İstanbul” adresinde bulunan MAC (“MAC”) kişisel verilerinizin Kampanya kapsamında toplanmasından ve kullanılmasından sorumlu kuruluştur.

BukKampanyanın amaçları bakımından, kişisel verilerinizi ad, soyad, e-posta adresi, telefon numaranısı ile sınırlı kalacak şekilde minimum düzeyde topluyoruz. Bize gönüllü olarak sağladığınız kişisel veriler size MAC ile ilgili kampanyaları açıklamak, sizinle iletişime geçmek ve bu Kampanyayı tanıtmak amacıyla işlenmekte ve kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz sadece yukarıda belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklanacaktır.

Bu Kampanya kapsamında toplanan kişisel verileri ifşa etmemekle birlikte, verileriniz MAC’ın bu Kampanyadaki medya ajansı olan Pharos Reklam ve İletişim Hiz. A.Ş. şirketiyle veya diğer ajansları ile paylaşılabilir. Kişisel verileri arızi veya yasadışı imhaya, arızi kayba, yetkisiz değiştirmeye, yetkisiz ifşaya veya erişime, suiistimale karşı korumak ve sair her türlü yasadışı yolla işlenmesini engellemek için uygun idari, teknik ve fiziksel önlemleri alıyoruz.

Hakkınızda saklanan kişisel verileriniz ile ilgili bilgi alma ve bize macpazarlama@marsathletic.com adresinden ulaşarak kişisel verilerinize erişme ve onları düzeltme hakkına sahipsiniz.

Bu Kampanyaya katılarak, kişisel verilerinizin bu Gizlilik Bildiriminde açıklandığı şekilde kullanılmasına izin veriyorsunuz.